Services Documentation API (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: action
te: చర్య
