Services Documentation API (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Download
tr: İndir

en: Response
tr: Yanıt

en: Save
tr: Kaydet

en: action
tr: eylem

en: Custom
tr: Özel

en: create
tr: oluştur

en: update
tr: güncelle

en: relationships
tr: ilişkiler

en: services
tr: hizmetler

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Authorization
tr: Yetkilendirme
