Services Documentation API (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Description
uk: Опис

en: Download
uk: Завантаження

en: Response
uk: Відповідь

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: action
uk: дія

en: Custom
uk: Власний

en: create
uk: створення

en: update
uk: оновити

en: relationships
uk: зв'язки

en: services
uk: Сервіси:

en: Services
uk: Служби

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Request URL
uk: URL запиту

en: index
uk: індекс
