Services Documentation API (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Download
vi: Tải về

en: Save
vi: Lưu

en: action
vi: hành động

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: update
vi: cập nhật

en: relationships
vi: các quan hệ
