Services Documentation API (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Description
az: İzahat

en: Download
az: Yüklə

en: Save
az: Saxla

en: action
az: hərəkət

en: Custom
az: Seçilmiş

en: relationships
az: Əlaqələr
