Services Documentation API (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Download
fa: دانلود

en: Response
fa: پاسخ

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: action
fa: عملکرد

en: Custom
fa: سفارشی

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: relationships
fa: روابط
