Services Documentation API (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Download
ro: Descarcă

en: Save
ro: Salvare

en: action
ro: acţiune

en: Custom
ro: Personalizat

en: create
ro: creare

en: update
ro: actualizare

en: relationships
ro: relaţii

en: services
ro: servicii

en: Services
ro: Servicii
