Services Documentation API (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Save
th: บันทึก

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: update
th: อัปเดต

en: relationships
th: ความสัมพันธ์
