Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Host
af: Masjien

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Filter
af: Filtreer

en: Method
af: Metode
