Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Method
ar: الطريقة

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Filter log messages
ar: ترشيح رسائل السجل
