Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Filter
bg: Филтър

en: Duration
bg: Период

en: Filter log messages
bg: Филтриране на съобщения от лога
