Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Date
bn: তারিখ

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: Filter
bn: ফিল্টার
