Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Method
da: Metode

en: Duration
da: Varighed

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Filter log messages
da: Filtrér meddelelser
