Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
