Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Method
el: Μέθοδος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Filter log messages
el: Φιλτράρισε μηνύματα ημερολογίου
