Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Filter log messages
eo: Filtru protokolajn mesaĝojn
