Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: Host
fr: Hôte

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Filter
fr: Filtrer

en: Method
fr: Méthode

en: Duration
fr: Durée

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Filter log messages
fr: Filtrer les messages du journal
