Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: URI
gu: યુઆરઆઇ
