Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Host
is: Vél

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Filter
is: Sía

en: Content Type
is: Efnisgerð
