Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: User
it: Utente

en: Hostname
it: Nome host

en: Filter
it: Filtra

en: Method
it: Metodo

en: Duration
it: Durata

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Filter log messages
it: Filtra messaggi di log
