Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле
