Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Filter
km: តម្រង

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Filter log messages
km: ត្រង​សារ​កំណត់ហេតុ
