Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Filter log messages
ku: پاڵاوتنی پەیامەکانی تۆمار
