Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
