Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ
