Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Host
ne: होस्ट

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Filter
ne: फिल्टर
