Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Date
nl: Datum

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Method
nl: Methode

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Services
nl: Diensten

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren
