Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
