Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Date
ps: نيټه

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Filter
ps: چاڼ
