Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: No log messages available.
pt: Nenhuma mensagem de registro disponível.

en: User
pt: Usuário

en: Host
pt: Servidor

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Filter
pt: Filtrar

en: Method
pt: Método

en: Duration
pt: Duração

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Services
pt: Serviços

en: Filter log messages
pt: Filtrar mensagens de log
