Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Host
ru: Хост

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Filter
ru: Фильтр

en: Method
ru: Метод

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Services
ru: Службы

en: Filter log messages
ru: Фильтр системных сообщений
