Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Filter
sq: Filtri

en: Filter log messages
sq: Filtro mesazhet e log
