Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Host
sv: Värd

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Filter
sv: Filtrera

en: Method
sv: Metod

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Services
sv: Tjänster

en: Filter log messages
sv: Filtrera logg efter meddelandetyp
