Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Date
te: తేదీ

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Duration
te: నిడివి
