Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Method
ug: ئۇسۇل
