Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: Filter
vi: Lọc

en: Method
vi: Phương thức

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Filter log messages
vi: Lọc thông điệp nhật ký
