Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Hostname
az: Host adı

en: Duration
az: Müddət

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün
