Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: No log messages available.
de: Keine Protokollnachrichten verfügbar.

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: Method
de: Methode

en: Duration
de: Dauer

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Services
de: Dienste

en: Entry ID
de: Eintrags-ID

en: Filter log messages
de: Protokollnachrichten filtern

en: Endpoint
de: Endpunkt
