Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Host
hy: Հոսթ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր
