Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: User
jv: Panganggo

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Filter
jv: Saring

en: Method
jv: Metode

en: Filter log messages
jv: Penyaring pesen log
