Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: User
pl: Użytkownik

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Filter
pl: Filtr

en: Method
pl: Metoda

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Services
pl: Serwisy

en: Filter log messages
pl: Filtr wpisów dziennika
