Services Log (7.x-3.0-rc2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Host
tr: Sunucu

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Method
tr: Yöntem

en: Duration
tr: Süre

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Filter log messages
tr: Günlük iletilerini süz

en: Endpoint
tr: Uç nokta
