Services single sign-on client (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Controls
hu: Vezérlők

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hu: %name felhasználó zárolt, vagy még nincs aktiválva.

en: Server address
hu: Kiszolgáló címe

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Endpoint name
hu: Végpont neve

en: Now processing %username
hu: %username feldolgozás alatt
