Services single sign-on client (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Controls
it: Controlli

en: The username %name has not been activated or is blocked.
it: Il nome utente %name non è stato attivato o è bloccato.

en: Edit profile
it: Modifica il profilo

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments
