Services single sign-on client (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: API key
ru: API-ключ

en: Controls
ru: Элементы управления

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ru: Имя пользователя %name не активировано или заблокировано.

en: Edit profile
ru: Редактировать профиль

en: Services
ru: Службы

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Extra options
ru: Дополнительные настройки

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Endpoint name
ru: Имя конечной точки
