Services single sign-on client (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: API key
pt: Chave da API

en: Controls
pt: Controles

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pt: O nome de usuário %name não foi ativado ou está bloqueado.

en: Edit profile
pt: Editar perfil

en: Services
pt: Serviços

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Extra options
pt: Opções extras

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Um erro ocorreu ao processar %error_operation com os argumentos: @arguments
