Services single sign-on client (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ja: ユーザー名 %name はまだアクティブ化されていないか、ブロックされています。

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集

en: Services
ja: サービス

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments
