Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: yes
ar: نعم

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: no
ar: لا

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ar: الاسم %name غير مفعل أو ممنوع.

en: Edit profile
ar: تعديل الملف الشخصي

en: Confirm e-mail address
ar: تأكيد عنوان البريد الإلكتروني

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
