Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: yes
ast: Sí

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: no
ast: non

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
