Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: yes
bg: да

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: no
bg: не

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bg: Потребителското име %name не е активирано или е блокирано.

en: Confirm e-mail address
bg: Потвърди e-mail адрес
